Eko Cab Taxi w Lublinie

Lublin jest miastem, które wciąż się rozwija, modernizuje, wciąż coś się zmienia i co chwila organizuje się tam jakieś wielkie wydarzenia i imprezy. Dlatego jest tam coraz większe zapotrzebowanie na firmy przewozowe, między innymi firmy taksówkarskie. Jednak trzeba pamiętać, że ludzie nie chcą dużo płacić za przejazd w obrębie miasta. Dlatego nie każda firma taxi przykuje uwagę klienta.

Eko Cab Taxi udało się przyciągnąć do siebie podróżujących. Swoja oferta i cennikiem są naprawdę atrakcyjną firmą taxi na rynku lubelskim i nie tylko lubelskim. Firma ta oferuje swoje usługi w kilku miastach polskich. To świadczonych o ich uniwersalności i dostosowaniu do potrzeb każdego klienta, nie ważne z którego miasta w Polsce.

141837660066502200

Co ich wyróżnia?

Przede wszystkim i usługa Bezpiecznego Przejazdu. To usługa, dzięki której Mamy poczuć się jeszcze bezpieczniej. Zadanie to należy do kierowcy taksówki, a my mamy się tylko czuć komfortowo podczas jazdy. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, stąd takie udogodnienia i dodatkowe usługi, które maja zadbać o nas i nasze bezpieczeństwo. Oprócz tego firma może się pochwalić najnowocześniejszym na rynku taxi systemem zarządzania zleceniami, który pozwala firmie na gwarancję krótkiego czasu oczekiwania na taksówkę. Do tego cała gama dodatkowych usług, dzięki którym klient będzie jeszcze bardziej zadowolony i z pewnością wróci do firmy po raz drugi i kolejny.

Jaka jest jakość ich usług?

Klient nie ma na co narzekać, korzystając z usług Eko Cab Taxi. Firma ma bardzo dobrze wykwalifikowanych pracownik, zarówno kierowców taksówek jak i konsultantów na infolinii. Poza tym to osoby, które cechuje wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do swoich obowiązków i do klienta. Kierowcy są schludnie ubrani, co także świadczy o odpowiednim podejściu do pracy. Są też bardzo pomocni. Wszystkie te cechy wpływają na pozytywna ocenę firmy wysoką jakość świadczonych usług.

Co z samochodami?

Każdy, kto raz odbył podróż z Eko Cab Taxi przekonała się, że same samochody to wizytówka firmy. Są to nowe, bardzo zadbane pojazdy, które nie popsują się w trakcie jazdy z pasażerem, ponieważ regularnie są sprawdzanie pod względem użyteczności. Poza tym to wygodne samochody, więc sama podróż jest bardzo przyjemna i każdy klient odchodzi zadowolony.

Jakie mają ceny?

Ceny są bardzo korzystne. W Eko Cab Taxi zapłacimy tylko 1.60zł. za kilometr na terenie Lublina, a opłata początkowa to tylko 6zł. Jeśli potrzebujemy samochodu klasy komfort, mamy także możliwość zamówienia takiej taksówki, ponieważ Eko Cab Taxi w swojej ofercie ma kilka typów taksówek, wystarczy sprawdzić na stronie internetowej lub zadzwonić na infolinię.