Gdzie tanie laptopy w podróż i do domu

Duże stacjonarne komputery które posiadały osobny monitor, stacje roboczą, klawiaturę i mysz, zajmowały dużo miejsca w naszym pokoju obecnie zostały zastąpione laptopami. Laptop możemy zabrać na wyjazd, przewozić swobodnie z miejsca na miejsce oraz zajmuje bardzo mało miejsca w naszym domu. Dodatkowo na laptopie możemy pracować nawet w czasie podróży pociągiem, gdyż obecnie pociągi wyposażone są w gniazdko 230V gdyby nasza bateria się wyczerpała. Ceny zaczynają się od około 1500 zł (chodź nawet zdarzają się wyjątki od około 1000 zł), natomiast jeśli chcemy wydajniejszy sprzęt to standardem będą laptopy i5 8GB które posiadają procesor Intel Core i  5 oraz 8 GB pamięci RAM. Ceny takich laptopów zaczynają się od 2000 zł.

Przypomnijmy sobie jeśli zaczynamy szukać sprzętu rozpoczynamy od dolnej półki i w miarę szukania zaczyna nas interesować droższy model który ma lepsze podzespoły, ale oczywiście chcemy wydać jak najmniej. Tańszy sprzęt możemy poszukać w internecie, ale pierwsze pozycje w wyszukiwarkach zajmują sklepy które mają większy budżet na marketing, a to przekłada się na cenę sprzętu. Więc gdzie znaleźć lepszą ofertę? Dorze jest skorzystać z serwisów internetowych w których porównasz ceny tego samego produktu w różnych sklepach. Daje nam to świadomość ile możesz przepłacić kupując w pierwszy lepszym sklepie. Zaoszczędzić możesz nawet do 30% i dodatkowo może się okazać, że za przesyłkę nic nie zapłacisz. Gdy wybieramy sklep w który kupimy naszego laptopa  warto zwrócić uwzględnić na informacje takie jak dostępność towaru i ocena sklepu.

22

Po co nam takie serwisy? Przecież możemy sami przeszukać popularne sklepy internetowe i znaleźć sprzęt w dogodnej cenie. Jednakże oszczędzimy trochę czas korzystając z serwisu jmarket.pl. Na tej stronie znajdziecie nie tylko popularne, tanie laptopy ale i również duży zakres sprzętu RTV, AGD, Elektroniki i coś dla siebie i domu.

Pamiętajmy, że owe porównywarki cen nie prowadzą sprzedaży, dzięki nim możesz znaleźć sklep i przejść do niego aby złożyć zamówienie. Mają za cel oszczędzenia ci czasu w poszukiwaniu dobrej okazji cenowej.