Mieszkając na słonecznym wybrzeżu

Costa del Sol – czyli Słoneczne Wybrzeże – to prawdziwy raj na Ziemi, który doceni każdy, kto tam pojedzie. Nie bez powodu ludzie, którzy wyjeżdżają tam na wakacje po pewnym czasie decydują się wrócić – by spędzić na piaszczystych, słonecznych plażach jeszcze trochę czasu! Część z nich nigdy nie chce już wyjeżdżać – a firma AGNES INVERSIONES im to umożliwia!

DOMY W HISZPANII

Firma Agnes Inversiones sprzedaje najpiękniejsze domy w całej Hiszpanii – ulokowane właśnie na gorącym Słonecznym Wybrzeżu Costa del Sol. To region turystyczny w Andaluzji, który mieści się między Gibraltarem a przylądkiem Cabo de Gata.

Piaszczyste plaże, intensywne słońce, radośni ludzie i doskonałe, nadmorskie widoki – taki dom to prawdziwy skarb, dzięki któremu życie nabiera barw i staje się szczęśliwsze. Czy człowiek mógłby się smucić mieszkając w tak pięknym miejscu?

1

Można zdecydować się zarówno na mieszkanie w domku szeregowym, jak też kupić własną willę na wybrzeżu. Ceny są różne – za szeregówkę w Maladze można zapłacić nawet jedyne 50 tysięcy euro! Niektóre dorodne wille sięgają jednak nawet 6 milionów euro! Są jednak i takie, które można kupić za 170 tysięcy euro.

MIESZKANIA W HISZPANII

Zamiast willi można oczywiście kupić apartament w tym pięknym miejscu – widoki równie doskonałe, a ceny o wiele niższe – zatem wielu klientów decyduje się właśnie na taką opcję.

Warto wiedzieć, że Agnes Inversiones świadczy nie tylko usługi sprzedażowe, lecz także dba o klienta już po dokonaniu transakcji – dzięki firmie można na przykład zapisać się na intensywny, skuteczny kurs hiszpańskiego, czy udać się na wycieczkę krajoznawczą po najbliższej okolicy.

WYNAJEM WILLI W MARBELLI

Ci, którzy pragną wyjechać jedynie na jakiś czas, nie muszą oczywiście kupować mieszkania w Marbelli, lecz po prostu je wynająć! Jest to o tyle prostsze, że kupcy związani z Agnes Inversiones często wyjeżdżają na długie miesiące i chętnie wynajmują swoje nieruchomości w celach turystycznych. Dla nich jest to dodatkowy zysk, a dla wielu spragnionych hiszpańskiego słońca Polaków to szansa na spędzenie kilku dni czy tygodni w najpiękniejszym miejscu na Ziemi!