Ogrodzenie lamelowe – dobre na wypoczynek

Oferta ogrodzeń i płotów to nie tylko produkty służące do grodzenia, ale również coraz szersza oferta elementów ozdobnych, poprawiających efekt wizualny istniejącego ogrodzenia.

Poprawa estetyki ogrodzenia

Do tej grupy zaliczyć można ogrodzenie lamelowe, umożliwiające poprawę estetyki np. zwykłego ogrodzenia wykonanego z siatki lub wprowadzenie dekoracyjnych elementów wewnątrz ogrodu. Poza niewątpliwymi walorami estetycznymi, takie http://www.ogrodzenia.pl zapewni również większą swobodę, zasłaniając nas przed sąsiadami. Przęsła lamelowe są lekkie i łatwe w montażu, ze względu na mała odporność nie nadają się na samodzielny płot, są za to doskonałym dodatkiem do już istniejącego. Można je również wykorzystać w celu zabezpieczenia grządek przed domowymi zwierzętami, ustawiając, jako wewnętrzne ogrodzenie.

a2

W ogrodach elementy składające się na ogrodzenie lamelowe znajdują zastosowanie, jako ścianki pod rośliny pnące, dodatkowo można je także wykorzystać w celu wydzielenia części ogrodu ze stołem i krzesłami lub leżakiem. Zapewniając sobie intymność oraz osłonę przed wiatrem i owadami. Kolorystyka elementów ogrodzeń lamelowych będąca połączeniem brązu i zieleni doskonale komponuje się z zielenią ogrodu, podkreślając naturalny charakter. Wykorzystując w ogrodzie ogrodzenie lamelowe, jako element dekoracyjny lub dodatek do płotu, zmienimy niewielkim nakładem środków jego wygląd, podnosząc walory estetyczne całości posesji.