Wymarzone walacje

Rib Ride jest firmą o wszechstronnym działaniu, zajmującą się organizacją imprez morskich dla pracowników w celach integracyjnych, imprez okolicznościowych oraz szkoleń menadżerów. Poza tym wynajmuje luksusowe łodzie indywidualnym klientom oraz kilkuosobowym grupom, którzy mogą spędzić ten czas przyjemnie oraz komfortowo. Preferowana liczba osób wynosi od sześciu do ośmiu, a klient sam decyduje na jak długo doświadczy luksusu i w jakie malownicze miejsca popłynie.

W naszej ofercie posiadamy opcję godzinową oraz całodniową, klient sam dokonuje wyboru jaką kwotę chce przeznaczyć na rejs. Jeśli państwo nie są zdecydowani na jak długo wynająć łódź, czy też gdzie mogą się państwo wybrać, nasi klienci mogą zawsze liczyć na naszą profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo. Chociaż największą zaletą z pewnością jest pełna dowolność, mogą państwo opalać się na łodzi, nurkować, pływać w morzu czy też zwiedzać porty. Każdy klient może zaplanować sobie jak spędzi swój wolny czas, a nasza firma nie będzie wpływać na zmianę waszego programu dnia.

Ekstremalne wyprawy na morze.

Jeśli jednak klient potrzebuje prawdziwej męskiej przygody organizujemy wyprawy na otwarte morze, w czasie silnych fal spowodowanych warunkami atmosferycznymi. Jest to na pewno ekstremalne przeżycie pełne niezapomnianych wrażeń. Jeśli nadal nie potrafisz zdecydować się którą z ofert wybrać, mamy do zaoferowania wynajem łodzi motorowych. Jest to oferta skierowana dla każdego i zagwarantuje chwile pełne wrażeń. Jesteśmy w stanie wynająć trzy jednostki, które mieszczą 36 osób.

ko0

Zapewniamy naszym klientom ubrania ochronne, w przypadku nurkowania oferujemy w pełni wyposażony sprzęt, do każdej oferty dołączamy opiekę instruktorów. Ceny naszych ofert są zależne od pory roku oraz innych czynników takich jak czas czarteru i wynoszą od siedmiuset złotych wzwyż, mamy atrakcyjne cenny na water taxi wejdź na naszą stronę www rib-ride.com i przekonaj się sam.

Ceny nie obejmują kosztów paliwa, jednak nie są to zazwyczaj wysokie koszty. Warto skorzystać z którejś z naszych ofert, które SA aktywną formą wypoczynku i zapewniają przyjemnie spędzone chwile. Mamy również oferty integracyjne dla pracowników firm.